Color Palette

MUUD HELENDAVAD TOOTED

Pakume laias valikus muude effektidega värve


Noxtoni nähtamatud värvid. Päevavalguses nähtamatu värviga tehtud joonised ja mustrid on valgel pinnal praktiliselt nähtamatud, ultraviolettvalgusega valgustades hakkavad need hõõguma. Nähtamatut värvi Noxtoni saab sise- ja väliskujunduses kasutada ultraviolettvalgust kasutades.

Noxtoni peegeldav värv annab kaetud pinnale tugeva peegeldusvõime. Kui suunata valguskiir värvitud alale, helendab see pimedas. Meie valgustpeegeldavat emaili kasutatakse sageli teede ja ülekäiguradade märgistamiseks, signaaljoonte joonistamisel metallkonstruktsioonielementidele ja liiklusmärkide valmistamisel. Saavutatud peegeldusefekt võib märkimisväärselt tõsta maanteede ja tööstusrajatiste turvalisuse taset erasektoris. Saa lisateavet ja osta Noxtoni helkurvärvi.

​Noxtoni ultraviolettfluorestsentsvärv helendab ultraviolettvalguses eredalt. Sellel on päeva jooksul atraktiivne küllastunud värv ja see suurendab oluliselt värvitud objekti nähtavust. Sageli kasutatakse ultraviolettkompositsioone sisekujunduses, klubide ja restoranide kaunistamiseks, kehakunstis. Noxtoni tehas on valmis pakkuma 18 tüüpi fluorestsentsemaili. Meie eelised: väga väike kulu, tuhmumiskindlus, ere fluorestsents väikseima UV-kiirguse käes.

Pärlivärv Noxton Pearl suudab valguse intensiivsuse või vaatenurga muutmisel, aga ka liikumisel helkida ühevärviliselt või ka mitmes värvitoonis. Noxtoni tootmistehas toodab 19 tüüpi kameeleonvärve. Kasutusalad: sise- ja väliskujundus, autode tuunimine, suveniiritooted, kehakunst ja palju muud. Pärlialust või -lakki on võimalik osta meie kataloogi abil.

Klaasi mattimine. See ainulaadne tehnoloogia võimaldab saada väga odavalt ja kiirelt matti katet või mustrit igat tüüpi räni sisaldavatel pindadel: klaas, keraamilised plaadid, igat tüüpi peeglid, portselan, graniit, portselanist kivikeraamika jne. See on suurepärane asendus liivapritsiga klaasi jaoks. Selle tehnoloogia raames pakume järgmist:

• Klaasi matistav pasta võimaldab saada mistahes joonistuse formaadi klaasil või keraamikal. Kreemi kantakse klaaspinnale 15-20 minutiks, mille tulemusel saadakse matt muster või ühtlane matt pind. TS 20 matistav pasta on inimestele täiesti ohutu. See ei sisalda vesinikfluoriidhapet

• Klaasi mattiv vedelik - see on pasta vedel versioon, voolav nagu vesi. Seda koostist kasutatakse keraamika või klaasi ühtlaseks matistamiseks, mis sukeldatakse 15 minutiks vedelikuga anumasse.

• Graniidi mattpasta sisaldab suurenenud kogust aktiivseid komponente, mida on vaja graniidi või portselani pinna paremaks läbitöötamiseks

LISAINFO JA HINNAPAKKUMISE SAAMISEKS VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Kui Teil on tekkinud küsimusi, soovite lisainfot või informatsiooni hindade kohta siis võtke meiega ühendust

Отправлено. Спасибо!